zioła lecznicze


morwital-fat

MORWITAL-FAT

Morwital-Fat - 56 zł

Walkę z nadwagą ludzie prowadzą nieustannie. Współczesna jakość jedzenia, nawyki cywilizacyjne, ciąże, stres i siedzący tryb życia – to tylko niektóre z czynników, które mają wpływ na nasz wygląd i kondycję naszego ciała. Dlatego ciągle poszukiwane jest antidotum na nadmiar kilogramów i powstającą skórkę pomarańczową. Jednym z nich jest Morwital-Fat - kombinacja niezwykłych ziół normalizujących przemianę materii. Jest silnym środkiem odchudzającym (pomaga zrzucić dużą nadwagę), zmniejsza apetyt, przyspiesza i reguluje metabolizm. Posiada właściwości moczopędne, żółciopędne, oczyszcza jelita, usuwa piach z drógmoroznikris moczowych, oczyszcza wątrobę, przeciwdziała zastoinom żółci, tym samym zapobiega tworzenie się kamieni, wspomaga leczenie kamicy. Posiada właściwości przeczyszczające, normalizuje prace przewodu pokarmowego, między innymi zaparcia. Zmniejsza poziom cukru.

PRZECIWWSKAZANIA:

świeży zawał serca, zaburzenia rytmu z bradykardią, kardiomiopatia przerostowa, częstoskurcz komorowy, ciąża, okres laktacji. Nie stosujemy u dzieci do 12 roku życia. W czasie stosowania nie należy spożywać alkoholu.

DAWKOWANIE:

zioło zawsze stosujemy 1 raz dziennie 1-2 godziny przed śniadaniem lub bezpośrednio przed snem. Stosujemy 1 kapsułkę codziennie przez 10 dni, następnie dawkę zwiększamy o 1 kapsułkę, po kolejnych 10 dniach o kolejną i tak maksymalnie do 6 kapsułek. Kontynuując kuracje, utrzymujemy dawkę na maksymalnym poziomie. Kuracja trwa w zalezności od potrzeb od 3 miesięcy do roku. Po 3-6 miesięcznej kuracji, (jeżeli istnieje taka potrzeba) należy zrobić 1 miesięczną przerwę, a następnie powtórzyć proces, zaczynając od początkowej dawki.

PRZECHOWYWANIE:

przechowywać w ciemnym, suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym słoiku. Najlepiej spożyć przed terminem podanym na opakowaniu.

SKŁAD:

kapsułki w zmiennych proporcjach: Gwiazdnica pospolita, Babka płesznik, Krwawnik pospolity, Imbir lekarski, Moroznik kaukaski, Mniszek pospolity

< Moroznik Kaukaski